', {"client_storage":"none"});

Vytvořte působivý video obsah pro Vaší společnost

Online marketing » Vytvořte působivý video obsah pro Vaší společnost

22.1.2022, Mgr. Liliana Poláková

Přínos reklamních spotů pro firmu.

Dnešní digitální doba přináší nové digitální možnosti.

Nepište zdlouhavé články, nikdo je nečte. Namísto toho se zaměřte na vizualizaci Vaší firmy. Představte si dvě firmy X a Y, firma X je úspěšná, firma Y méně. Obě prodávají stejné produkty, stejné kvality, za stejnou cenu a od stejného dodavatele. Jak je tedy možné, že jedna firma prosperuje a druhá stagnuje?  Odpověď je jednoduchá: firma Y vsadila na zastaralou propagaci a zaměřuje se na pouhé holé texty. Netvrdím, že texty nejsou důležité, určitě je pište, ale třeba stručné návody, výstižný popisek k produktu či službě. Nepište básně, ty nikoho nezajímají, a už vůbec ne na Vašem webu. Firma X prosperuje, protože vytváří působivé videospoty a focené bannery, zkrátka na první pohled zaujme uživatele a přiláká ho na svůj web.

Řeknete si, tak to je jednoduché, natočím pár záběrů, nafotím pár snímků a peníze se mi pohrnou. Není to tak jednoduché. I reklamní spot nebo foto musí vypadat profesionálně. Existuje mnoho produkcí nebo jednotlivců, kteří Vám s tím pomůžou a přitom nezrujnují Váš rozpočet. 

Jak by měl vypadat správný reklamní spot?

V délce 30 – 40 vteřin, v obsahu dejte důraz na představení produktů či služeb. Přesvědčte zákazníka, že nabízíte to, co hledá, za rozumné ceny. Spolupracujte s influencery na Instagramu či Facebooku, získáte tak efektivní propagaci. 

Komentáře

Antispamová ochrana: Je-li dnes středa, co bude zítra?

Online marketing

Nepřihlášený