Kdo jsem

Vystudovala jsem právo a ekonomii ale celý život se věnuji spíše podnikání. Mám ráda volnost, pružnou pracovní dobu a neumím si představit 8 hod. v kanceláři. Nic pro mě. Vystudované obory jsou velkým plusem pro marketing: OP, GDPR atd.

Jak jsem se dostala k marketingu? Jak jsem zmínila na začátku, podnikám a tak jsem hledala cesty jak najít víc obchodních partnerů, jak lépe představit výrobky, které vyrábíme, no a samozřejmě, jak zvýšit tržby nejen v ČR ale hlavně v EU a v celém světě. Povedlo se? Ano.

Dnes máme stálé odběratele po celém světě, už 20 let.

Po nasbírání zkušeností, každý marketér ví, že je to nekonečná práce, nekonečné učení, získávání poznatků, zlepšení služeb ku spokojenosti partnerů, jsem se začala marketingu věnovat naplno. 

Nejlepší výsledky se dostaví jen tehdy, když Vás práce kterou děláte, baví a hlavně, když jsou spokojení obchodní partneři. Pak si řeknete, ano, mravenčí práce se vyplatila.

Dnes mám několik stálých zákazníků a nabízím nastavení a správu online marketingu novým společnostem.

Mnoho velkých marketingových firem řekne, je to složitá práce, není. Já říkám je to mravenčí práce. Samozřejmě, k marketingu musíte mít vztah a znalostí, bez toho se neobejdeme, ale když máte obojí, pak se dostavují požadované výsledky.  

Online marketing

Nepřihlášený